ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Як вцілілі півник і шафа стали символом стійкості українського народу - у новому випуску «Сімейної газети»

Суспільство 1264
Свіжий номер газети можна купити на поштових відділеннях, у кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів
Свіжий номер газети можна купити на поштових відділеннях, у кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів

У свіжому номері видання - розповідь мешканки квартири, фото якої масово поширювали в соцмережах та засобах масової інформації.

У черговому номері «Сімейної газети» журналісти зібрали інформацію про те, як правильно надавати допомогу при травмах, про зміни щодо пенсійного та соціального забезпечення українців, історії людей, які евакуювалися з місць активних бойових дій. Для любителів смачно поїсти підготували добірку рецептів сала, а для господарів — поради щодо вирощування капусти та догляду за курчатами і кроликами. Крім того, у випуску — дитяча сторінка, гороскоп на тиждень та кросворди.

Нагадаємо, що свіжий номер газети можна купити на поштових відділеннях, у кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. Попередні випуски “Сімейної газети” можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені на залізничному вокзалі, у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Візьміть газету й для рідних та знайомих, особливо якщо вони не користуються інтернетом або живуть в сільській місцевості.

А щоб не залишитися без улюбленої газети у наступні місяці, передплатіть її для себе, батьків, бабусь чи дідусів. Це можна зробити у поштових відділеннях, у листонош, а також за посиланням https://simeyna.ye.ua або за номером телефону 067-381-58-50.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую