ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Загинула через ракетний удар по Краматорську: Чемеровецький суд підтвердив смерть жінки

Суспільство 2296
Російські окупати обстріляли залізничний вокзал у Краматорську 8 квітня
Російські окупати обстріляли залізничний вокзал у Краматорську 8 квітня. Фото: АрміяInform

Через втрату оригіналів документів, вимушена переселенка не могла отримати свідоцтво про загибель доньки.

Нещодавно до Чемеровецького районного суду звернулася жителька Донеччини. Її донька загинула внаслідок ракетного удару росіян по Краматорську. Однак через евакуацію вона не могла отримати на місці свідоцтво про смерть. Тож факт загибелі доньки довелося встановлювати вже у Хмельницькій області. Деталі цієї справи розповіли працівники пресслужби Чемеровецького районного суду.

За їх інформацією, 8 квітня російські окупанти завдали ракетного удару по залізничному вокзалі в Краматорську Донецької області. На той час там перебували мирні жителі, які очікували на евакуацію. Серед них — 37-річна донька заявниці, яка загинула внаслідок отриманих травм.

Оскільки жінки загинула на території, де тривають бої, населення евакуйовують й отримати свідоцтво про смерть там неможливо. Його теж не зміг видати Чемеровецький відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Кам’янець-Подільському районі, куди звернулася заявниця. Причиною стала втрата оригіналу документа, який підтверджував факт смерті доньки. Тож довелося звертатися до суду.

Орган правосуддя встановив факт загибелі жінки на ґрунті копії лікарського свідоцтва про смерть і довідки про причину смерті, а також розповіді свідка. Тобто суд повністю задовольнив заяву жительки Донеччини, яка нині тимчасово мешкає у Хмельницькій області.

«Наразі чинним законодавством не запроваджений порядок набрання чинності рішень про встановлення факту смерті на території, де ведуться бойові дії. Тому суд вважає за необхідне застосувати аналогію закону й відповідно до частини 4 статті 317 Цивільного процесуального кодексу України визначити, що таке рішення підлягає до негайного виконання», — зазначили у пресслужбі Чемеровецького районного суду з посиланням на його рішення.

Читайте також: Не мир, а перемога — більшість вірить, що Україна здолає росію (Результати опитування)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую