ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Алею Героїв на Проскурівській доповнили портретами загиблих захисників

Суспільство 4341
Близько 180 портретів загиблих захисників України встановили вздовж вулиці Проскурівської
Близько 180 портретів загиблих захисників України встановили вздовж вулиці Проскурівської. Фото: з архіву

У меморіальну інсталяцію додають банери з хмельничанами, які нещодавно загинули на війні.

Хмельницький вшановує загиблих Героїв. Інсталяцію з масштабних кубів із зображеннями людей, які віддали життя за Україну, вчергове доповнили новими портретами. Тепер вздовж центральної пішохідної вулиці міста розташовані 45 кубів. Нещодавно сюди додали 24 банери з інформацією про хмельницьких бійців, які загинули з початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну.

«Ми доставили куби з портретами наших Героїв. Тому, коли ви будете на Проскурівській підійдіть до них і подякуйте, - сказав міський голова Олександр Симчишин. - Обов’язок кожного українця – дякувати Героям, пам’ятати про них, допоки ми живемо. Тому що вони захищали нас, захищали наших дітей, вони захищали наше українське майбутнє. І, на жаль, заради українського майбутнього вони віддали найдорожче – своє життя. Ми не знайдемо слів, якими могли б зарадити втраті для рідних. Ми співчуваємо, пам’ятаємо і дякуємо».

Загалом під час новітньої фази російсько-української війни у місті провели в останню путь вже 26 Героїв. А починаючи з 2014 року, у Хмельницькому попрощалися із 62 полеглими захисниками.

На кожній з чотирьох сторін куба зображення іншого захисника.

Додамо, алею Героїв облаштували в Хмельницькому 18 лютого до Дня Героїв Небесної Сотні. На ній встановили банери з інформацією про загиблих учасників Революції Гідності та портрети загиблих хмельницьких учасників російсько-української війни. Планувалося, що інсталяція пробуде в центрі міста близько тижня. Проте після широкомасштабного вторгнення росії в Україну меморіальну інсталяцію вирішили залишити. З тих пір Алею доповнили новими кубами з зображеннями захисників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую