ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У боях загинув командир роти Тарас Пашкевич із Волочиська

Суспільство 10554
4 травня життя Тараса обірвалось. Разом з товаришами він їхав забирати тіло загиблого українського воїна, але машина підірвалась на міні.
4 травня життя Тараса обірвалось. Разом з товаришами він їхав забирати тіло загиблого українського воїна, але машина підірвалась на міні.. Фото: Волочиської міської ради

Професійний військовий захищав країну ще з початку вторгнення росіян у 2014 році.

Про загибель Тараса Ігоровича Пашкевича у Волочиській громаді повідомили декілька днів тому, але зазначили, що інформація від побратимів і офіційної — немає. Тарас Пашкевич загинув у боях поблизу Харкова 4 травня.

Тарас Пашкевич народився 23 жовтня 1996 року у Волочиську, навчався у місцевій школі і своїм шляхом в житті обрав служити народові України. Повідомили у Волочитській громаді.

«Після закінчення школи він вступив у львівську Національну академію сухопутних військ. А з початку вторгнення росії у 2014-му Тарас двічі був у зоні ООС. Служив в 10-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді. Був командиром роти. Отримав ряд почесних відзнак та нагород від вищого військового командування», — повідомляють у громаді.

Нещодавно Тарас зробив пропозицію коханій. Та з повномасштабним вторгненням росії він одним з перших вирушив у гарячі точки.

4 травня життя Тараса обірвалось. Разом з товаришами він їхав забирати тіло загиблого українського воїна, але машина підірвалась на міні.

До теми: У боях на Харківщині загинув снайпер Руслан Малімон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую