ye-logo.v1.2

Потрібні водії та продавці: що відбувається на ринку праці Хмельниччини

Суспільство 8323
Попитом користуються професії переробної промисловості, сфери торгівлі та послуг
Попитом користуються професії переробної промисловості, сфери торгівлі та послуг. Фото: ілюстративне lexinform.com.ua

На одну вакансію претендує 10 безробітних.

Майже 70% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадають на робітничі професії. Про це повідомляється на офіційному сайті установи.

"Стійким попитом продовжують користуватися професії переробної промисловості, сфери торгівлі та послуг, транспорту", — йдеться у повідомленні.

Наразі роботодавцям області потрібні водії, менеджери в усіх сферах економічної діяльності, продавці-консультанти, продавці продовольчих товарів, бухгалтери, лікарі та середній медичний персонал. Крім того, є потреба в робітниках найпростіших професій: підсобні робітники, охоронці, двірники, вантажники.

За інформацією служби зайнятості, станом на 1 травня, кількість зареєстрованих безробітних становила 12,1 тисячі осіб. Актуальними були 1,2 тисячі вакансій. На одну вакансію претендували 10 безробітних.

Загалом у січні-квітні цього року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 23,7 тисячі громадян, з яких 20,6 тисячі мали статус безробітного. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2 тисячі роботодавців. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості близько 50% вакансій укомплектовали.

Читайте також: Кого шукають хмельницькі роботодавці: що кажуть експерти з працевлаштування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую