ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Майже місяць не на зв’язку: у боях загинув боєць зі Славути

Суспільство 6878
Майже місяць із Євгенієм Крачковським не було зв
Майже місяць із Євгенієм Крачковським не було зв'язку. Фото: колаж автора

Євгеній Крачковський згинув на Харківщині.

У Славуті зустрічають загиблого бійця Євгенія Юрійовича Крачковського. Він загинув 7 травня на Харківщині. Євгенію у березні виповнилося 25 років. Тривалий час із бійцем не було зв’язку. У соціальних мережах розміщували оголошення про його пошуки.

Як повідомляла у соціальних мережах дружина Світлана, останній раз на зв’язок Євгеній виходив 19 квітня.

«Допоможіть, будь ласка знайти чоловіка! Крачковський Євгеній Юрійович 13.03.1997 року народження. Останній раз виходив на зв'язок 19 квітня. Якщо хтось щось знає, будь ласка напишіть або зателефонуйте мені, або його мамі», — повідомляла дружина у соціальних мережах, у групі пошуку людей. Згодом пані Світлана подякувала за допомогу у пошуках і повідомила, що чоловік загинув 7 травня.

Євгеній Юрійович Крачковський воював у складі 95-ї окремої аеромобільної бригади. Він загинув у боях, як Герой, який захищав свою країну від вторгнення російських військ. Світла пам’ять Герою, співчуття рідним і близьким! 

Читайте також: На сході країни загинули захисники з Кам'янця-Подільського Микола Полюляк, з Красилова Федір Люзак, з Дунаєвець Леонід Ситніков.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую