ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Під Маріуполем загинув захисник з Кам'янця-Подільського

Суспільство 3762
Співчуваємо рідним і близьким..
Співчуваємо рідним і близьким... Фото: з фейсбука

Не стало 38-річного Миколи Полюляка.

Хмельниччина втратила ще одного Героя. На війні загинув боєць з Кам‘янця-Подільського – Микола Полюляк. Про трагічну звістку повідомив голова Кам'янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

«Росія забрала життя Миколи Полюляка. Він загинув під Маріуполем. Йому було лише 38»,- зазначив посадовець у своєму фейсбуці.

Обставини загибелі та дата прощання поки невідомі, однак близькі та знайомі загиблого висловлюють слова співчуття.

«Наш кращий викладач снобордінгу. Чудовий товариш. Веселий, життєрадісний. Він захищав нас від клятої рашистської навали. Земля тобі пухом, Миколо», - написали в Асоціації професійних гірськолижних інструкторів України APSI Ukraine.

«Сьогодні загинув мій єдиний брат Микола. Він був мені двоюрідним, але я завжди це заперечував, бо вважав його ріднішим за рідного. До війни, він був далеким від армії, зате був хорошим сноубордистом і пішов на війну добровольцем. Він загинув за всіх нас. Біль і рана буде вічна. Я ніколи тебе не забуду, брате. Вірю, що ти завжди з нами», - написав про втрату на своїй сторінці у фейсбуці Олег Навроцький.

Додамо, також стало відомо, що на сході загинув воїн механізованої бригади з Красилова 47-річний Федір Люзаккомандир відділення з Дунаївців Леонід Ситніков.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую