ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельниччина прощається з полеглими Героями

Суспільство 3705
Загиблих військових люди зустрічають, ставши на коліно
Загиблих військових люди зустрічають, ставши на коліно. Фото: з фейсбука

У різних громадах області провели в останню путь українських захисників.

Протягом тижня понад п'ятнадцять захисників з Хмельниччини полягли у боях з окупантами. У ці дні, ставши на коліно і опустивши голови, громади зустрічають полеглих Героїв та віддають їм шану. Сьогодні, 21 травня, громада Нетішина провела в останню путь Леоніда Коржа.

«Пливе кача» линуло над містом – Нетішин попрощався зі своїм Героєм. Сьогодні, 21 травня, наше місто в жалобі. Громада попрощалася з воїном-визволителем Леонідом Коржем, який загинув на полі бою, захищаючи нашу державу від російської орди. В глибокій скорботі сотні нетішинців віддали йому свою шану і повагу», - повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Леонід Корж був прикордонником, який до останнього захищав нашу країну від російського окупанта. У зв’язку з загибеллю Героя, на території громади оголосили триденну жалобу – з 20 до 22 травня.

Нетішинці попрощалися з Леонідом Коржем.

Захисник був  прикордонником.

Військовий до останнього захищав Україну.

Вчора, 20 травня, живим коридором-пам'яті Красилівська громада провела в останню путь Героя, жителя села Гриценки Антонінської громади – Олексія Закліцького, якому навічно залишиться 35.

«В Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України в Красилові відбулася панахида за загиблим. Після панахиди колона із загиблим захисником відправилась до його рідного села, де він знайшов свій вічний спочинок», - зазначають у Красилівській міській раді.

Труну з тілом Олексія Закліцького зустрічали на колінах.

Захиснику було 35 років.

Поховали Героя в селі Гриценки.

Також вчора, 20 травня, Городоччина попрощалася із вбитим війною Олександром Дезіком. Йому було всього 24 роки.
Як пише «Городок City», з рідної домівки труну із тілом полеглого в бою несли військові під звуки військового оркестру, а городоччани його проводжали живими коридорами на вулицях міста. Звучав на похороні й гімн України, а вітер розхитував державний блакитно-жовтий стяг.

Олександр Дезік загинув на Донбасі 17 травня. Фото: horodok.city

Він пішов на війну захищати рідних. Фото: horodok.city

Чоловік загинув внаслідок ракетного удару. Фото: horodok.city

«Олександрові було всього 24 роки. Він звільняв Бучу від окупанів, потім вчився користуватися новітньою зброєю у Польщі. Навчившись, разом із городоцькими побратимами захищав Донбас. Там ворогом був нанесений ракетний удар з комплексу «Точка У», внаслідок якого і загинув юнак, воюючи за свою Батьківщину, патріотом якої був змалку», - розповідає про Героя видання.

Україна втратила вірних захисників та сильних патріотів. Фото: horodok.city

Ще день перед тим, 19 травня, на Хмельниччині прощалися з Олегом Ткачуком. Він загинув у боях на Донеччині 11 травня. Захисник народився 10 квітня 1982 року. Поховали його в рідному селі Малиничі Хмельницького району.

Того ж дня, 19 травня, Хмельницький провів в останню путь Олега Штефлюка, який загинув 13 травня у боях в Донецькій області. Солдат 68-мої окремої єгерської бригади був родом з Новоушиччини. Народився 15 серпня 1976 року. Мешкав у Хмельницькому.

Додамо, такж в Хмельницькому вчора попрощалися із Миколою Глєбічевим, який загинув у Запорізькій області, та тероборонівцем Ігорем Кузем.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую