ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися із Миколою Глєбічевим, який загинув у Запорізькій області

Суспільство 3272
50-річний Микола Глєбічев загинув у Запорізькій області
50-річний Микола Глєбічев загинув у Запорізькій області. Фото: колаж автора

Йому було і назавжди залишиться 50 років.

Глєбічев Микола Валерійович загинув 11 травня у Запорізькій області. Сьогодні, 20 травня, його провели в останню путь і поховали на Алеї Слави у Хмельницькому.

Він був професійним водієм і бійцем, який добровільно пішов у військо захищати Україну. За словами сусідки Миколи Глєбічева, він певний час працював у гіпермаркеті «Епіцентр», згодом — водієм далекобійником. Коли почалася повномасштабна війна, він повернувся в Україну, записався добровільно на службу, з перших днів березня пройшов військовий вишкіл і поїхав у «гарячі точки». Пані Надія каже, він любив автомобілі, все життя їздив і там, у війську, теж був водієм.

У Миколи Валерійовича залишилася мати, дружина і двоє дітей.

«Він був дуже спокійний, порядний, інтелігентний, чесний і працьовитий. Таким його виховала мама. Він нікому ніколи поганого слова не сказав. З усіма сусідами був дуже доброзичливим, з усіма вмів поспілкуватися чемно. Це дуже велика втрата для усіх рідних», — каже пані Надія.

У Миколи Валерійовича залишилася мати, дружина і двоє дітей.

За словами міського голови Олександра Симчишина, у Хмельницькому, від початку повномасштабної війни провели в останню путь вже 32 наших земляки. Це всі ті, хто захищав нас і Україну від російських загарбників. Світла пам’ять і вічна шана усім, хто загинув! 

Світла пам’ять і вічна шана усім, хто загинув!

На колінах прощалися із загиблим Миколою Глєбічевим.

Сьогодні у Хмельницькому попрощалися також із тероборонівцем Ігорем Кузем

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую