ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Солдати боряться за країну, щоб в тилу люди приймали закони і робили державу сильнішою», - політолог

Суспільство 587
Членство ЄС політолог вважає найкращим подарунком війсковим
Членство ЄС політолог вважає найкращим подарунком війсковим. Фото: з фейсбук-сторінки Миколи Давидюка

За його словами, для України вкрай важливо отримати кандидатство на вступ до ЄС.

«Для України важливо отримати кандидатство на вступ до Євросоюзу і шаленими темпами прийняти всі закони, які від нас вимагає ЄС», - переконаний політолог Микола Давидюк. Таку думку він висловив в ефірі «24 каналу». Він називає це основним завданням українських політиків і депутатів.

За словами політолога, Євросоюз — це не лише про європейські цінності, а й про реформи. Тому вступ залежить і від того, наскільки швидко під час воєнного стану Україна зможе їх запроваджувати, принаймні на законодавчому рівні.

Микола Давидюк вважає, що зараз — найкращий час для цього. Але, звичайно, все залежить від роботи депутатів, від того, наскільки ефективно вони працюватимуть.

«Це не складно. Солдати стоять сьогодні на передовій і боряться за країну, щоб в тилу люди приймали закони і робили державу сильнішою. Щоб вони пішли на фронт, а повернулися в країну, яка вступає в Європейський Союз. Ось це найкращий подарунок нашим солдатам. Так повинно бути», - переконаний політолог.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую