ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дві громади Олешинського старостату підтримали перехід до ПЦУ

Суспільство 10410
На Хмельниччині релігійні громади продовжують приймати рішення про перехід до ПЦУ
На Хмельниччині релігійні громади продовжують приймати рішення про перехід до ПЦУ. Фото: зі сторінки в Фейсбуці Юлії Сабій

Попереду – юридичне оформлення переходу.

Вчора, 28 травня, відбулися збори релігійної громади Свято-Троїцького храму села Черепова та релігійної громади Свято-Іоанно-Богословського храму села Черепівка Олешинського старостату Хмельницької міської територіальної громади.

«Присутні на зборах кожної з громад одностайно підтримали перехід з упц мп до помісної Православної Церкви України! Дякую громадам за чітку позицію! Україна подад усе!», - на своїй сторінці в Фейсбуці написав голова Хмельницької районної ради Олександр Чорнієвич.

Очільниця старостинського округу з центром в Олешині Валентина Базилюк, в коментарі про збори під дописом заступниці міського голови Хмельницького Юлії Сабій, також висловилася з приводу рішення громади: «Дякую усім небайдужим, жителям с. Черепова та с. Черепівка Олешинського старостату, що до своєї рідної мови, рідної Православної Церкви України! Дякую, хто знайшов час, та хто не цураїться свого рідного, а саме головне, Рідної мови!»

Нагадаємо, днями релігійні громади сіл Почапинці Чемеровецької громади та Вишнополя Староостропільської ОТГ, що на Старокостянтинівщині, прийняли рішення про перехід під юрисдикцію Православної церкви України.

Зазначимо, що після голосування, перехід до ПЦУ необхідно ще оформити юридично.

До теми: Перехід парафій з Московського патріархату до Православної церкви України: як це зробити у громаді

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую