ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Був один у бабусі: на війні загинув бойовий медик із Хмельниччини

Суспільство 44831
Назар Божик родом із села вівся на Чемеровеччині.
Назар Божик родом із села вівся на Чемеровеччині.. Фото: Зі сторінки Чемеровецького медичного фахового коледжу

Ще декілька днів тому однокурсники збирали для нього допомогу, а сьогодні повідомили про його загибель.

Назар Божик родом із села вівся на Чемеровеччині. Він навчався у Чемеровецькому медичному коледжі, а коли почався повномасштабний наступ російських військ в Україні, Назар поїхав у «гарячі точки» як бойовий медик, рятувати життя військових.

Декілька днів тому однокурсники збирали кошти, щоб трохи допомогти бригаді, у складі якої був Назар Божик. 

«Наш одногрупник Божик Назар родом із с. Вівся, навчався у Чемеровецькому медичному коледжі, зараз знаходиться у зоні бойових дій, як медик і їм з хлопцями дуже потрібна наша допомога. Давайте разом зробимо добру справу», — писали однокурсники 21 травня, а вже сьогодні, 29 травня вони повідомили, що Назар загинув

«Дуже не хотілось вірити в це, адже декілька днів назад ми збирали кошти для нашого Назарчика, щоб допомогти йому в боротьбі проти клятого ворога, а тепер ось так… На жаль, прийшла сумна звістка, що у нашого Героя, Назара Божика війна забрала життя», — написала однокурсниця Діана Гарват. 

Однокурсники Назара пишуть, що він був гордістю і прикладом для всіх, допомагав всім чим міг, кожному, хто звертався до нього, прекрасний і хороший друг. 

«Бойовим медиком він рятував життя своїм побратимам, але своє життя на жаль не зміг зберегти… Його щира посмішка назавжди залишиться в наших серцях! Низький поклін Назару, за його мужність, за його хоробрість і відданість!  Низький поклін бабусі Назарчика, за те що виховала таку чудову, добру, чуйну людину, та справжнього чоловіка!», — пишуть друзі Назара Божика.

«Він був добрим, хорошим, веселим, життєрадісним був хлопцем. Казав: мені ще пару місяців відслужити і я піду додому. Клята війна забрала найдорожче в рідних. Пробач нам, що не вберегли! Сподіваюся, ми будемо гідні твоєї жертви», — зазначають знайомі. 

Читайте також: Приклад і гордість: У Хмельницькому попрощалися із тероборонівцем Назаром Макаренком

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую