ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Перший електромобіль на Хмельниччині отримав оновлені «зелені» номерні знаки

Суспільство 6679
Першим такі номери отримав електрокар BMW 2014 року випуску
Першим такі номери отримав електрокар BMW 2014 року випуску. Фото: з фейсбука

Наразі територією області їздять понад 800 електрокарів.

Сервісні центри МВС Хмельниччини почали видавати оновлені «зелені» номерні знаки для електромобілів. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як зазначається, першим такі номери отримав електрокар BMW 2014 року випуску, якому і були присвоєні «зелененькі» з літерами «YA» замість Z та V.

"Такі номерні знаки підлягають закріпленню лише за транспортними засобами, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згорання", — йдеться у повідомленні.

Також електромобілі користуються спеціально відведеними паркувальними місцями з безперебійним доступом до зарядних станцій та перевагами дорожніх знаків «Для електромобілів», «Крім електромобілів», «Станція зарядки електромобілів».

Наразі Хмельниччиною пересуваються понад 800 електрокарів і всі охочі можуть замінити номерний знак на іншу комбінацію без використання суфіксів Z та V. Для цього слід звернутися до сервісного центру МВС. При собі потрібно мати:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • квитанцію про оплату послуги.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (0382) 71-62-54 або запитати на офіційній сторінці Facebook регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області.

Нагадаємо, літера «Z» на електромобілях означає, що вони мають нульовий рівень викидів вуглецю.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую