ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Українці не готові на територіальні поступки задля завершення війни - результати національного опитування у «Сімейній газеті»

Суспільство 670
А щоб не залишитися без улюбленої газети у другому півріччі, не забудьте її передплатити
А щоб не залишитися без улюбленої газети у другому півріччі, не забудьте її передплатити. Фото: ye.ua

Також журналісти видання поцікавилися, якою буде погода цього літа.

Кліматологи очікують, що прийдешнє літо не мине без погодних сюрпризів. Більше прогнозів кліматологів, Гідрометцентру та народних синоптиків -в огляді наших журналістів.

Про перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють, розповідають фахівці головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області. Також у номері — розповіді про Героїв-Захисників та волонтерів. А переселенка з Лисичанська розповіла, як жила без світла і води під обстрілами.

На медичній сторінці — інформація про те, як працювати на городі, щоб не нашкодити здоров’ю, та чи загрожує Україні мавпяча віспа. А для городинків - правила поливу городини та способи боротьби з фітофторозом томатів

Крім того, у свіжому випуску — рецепти економних страв, дитяча сторінка, гороскоп, кросворди та програма телебачення на наступний тиждень.

Нагадуємо, що газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

А щоб не залишитися без улюбленої газети у другому півріччі, передплатіть її для себе, батьків, бабусь чи дідусів на друге півріччя. Передплатити газету можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), на поштових відділеннях або у листоноші.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую