ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому дітям загиблих військових хочуть дозволити безоплатно відвідувати комунальний басейн

Суспільство 1029
Списки дітей складатиме управління праці та соціального захисту населення
Списки дітей складатиме управління праці та соціального захисту населення. Фото: ілюстративне з фейсбуку СКЦ «Плоскирів»

Безоплатне відвідування басейну не може перевищувати двох годин на тиждень.

На одній з найближчих сесій Хмельницької міської ради депутати планують надати дітям полеглих захисників України нову пільгу. Вона стосується безоплатного відвідування басейну спортивно-культурного центру «Плоскирів», що на вулиці Зарічанській, 11Ж. Однак — лише кілька годин на тиждень. Про це свідчить проєкт такого рішення.

Згідно з ним, заплановано звільняти від сплати за відвідування басейну СКЦ «Плоскирів» дітей зі сімей загиблих під час російсько-української війни. Надаватимуть таке право неповнолітнім, віком від 6 до 18 років. Однак вони зможуть скористатися ним не більше як дві години на тиждень за затвердженим в установі графіком.

Списки дітей, які можуть бути звільнені від сплати за відвідування цього басейну, надаватимуться «Плоскирову» керівництвом міського управління праці та соціального захисту населення.

«Для розв’язання питання про звільнення від оплати за відвідування басейну СКЦ «Плоскирів» батьки чи особи, які їх замінюють, дитини продають заяву на ім’я керівника закладу», — зазначено в проєкті рішення.

Наголошуємо, це рішення ще не прийняте. Депутати міської ради голосуватимуть за нього на одній з найближчих сесій.

До теми: Хмельницька міська рада має продати чотири земельні ділянки: кому та за скільки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую