ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому в церков московського патріархату заберуть можливість користуватися землею громади

Суспільство 8252

Депутати міськради також прийняли звернення до центральних органів влади щодо заборони діяльності церков, підпорядкованих ворожій державі.

Сьогодні, 17 червня, у Хмельницькому депутати міської ради під час позачергової сесії підтримали звернення до Ради національної безпеки і оборони України, Верховної Ради України про пришвидшення розгляду законопроекту про заборону діяльності церков та інших релігійних організацій, які підпорядковуються московському патріархату та несуть загрозу національній безпеці України.

Міський голова Олександр Симчишин, коментуючи звернення, зазначив, що аби заборона діяльності московського патріархату мала юридичну силу, то поки знайшли рішення у такому форматі: прийняти звернення до тих вищих органів влади, хто це справді може зробити.

У свою ж чергу, зазначив він, щоб простимулювати процес від’єднання наших релігійних громад від російської православної церкви, управлінню земельних ресурсів міськради доручили підготувати проєкт рішення про припинення права користування земельними ділянками ворожими релігійними організаціями, до якої відносять російську православну церкву. Мова йде про ділянки, які було надано для будівництва і обслуговування культових та інших будівель на території Хмельницької територіальної громади. Зазначає, що власником таких ділянок є громада.

«Після того, як буде припинене право на постійне користування цими ділянками, ми їх зможемо передати тим релігійним громадам, які моляться українською за українську перемогу. Це спростить процедуру переходу до української церкви», - зазначив Симчишин.

За словами Олександра Симчишина, понад 90 відсотків церков московського патріархату розташовані на землях громади, які були їм виділені на правах постійного користування.

Нагадаємо, що в середині травня мешканці Ружичної вирішили, що їхній храм має приєднатися до Православної церкви України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую