ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мешканці Ружичної вирішили, що їхній храм має приєднатися до Православної церкви України

Суспільство 6140
Релігійна громада Свято-Успенського храму, що в мікрорайоні Ружична, прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Релігійна громада Свято-Успенського храму, що в мікрорайоні Ружична, прийняла рішення про перехід до ПЦУ. Фото: фото з фейсбуку Олександра Чорнієвича

Це перша церква у Хмельницькому, яка перейде від московського патріархату.

Вчора, 14 травня, у Хмельницькому в мікрорайоні Ружична відбулися збори релігійної громади Свято-Успенського храму. Збори провели біля школи, де і прийняли рішення – храм має перейти з упц мп, яка є частиною російської православної церкви, до Православної церкви України.

Як повідомив голова Хмельницької районної адміністрації Олександр Чорнієвич, присутні на зборах одностайно проголосували за перехід з упц мп в помісну Православну Церкву України.

Збори провели біля школи в Ружичній, на якій більше чотирьох сотень мешканців мікрорайону прийняли рішення про перехід церкви до ПЦУ. Фото Оксани Коломієць.

Та після зборів понад 400 людей, які взяли участь у них, вирушили до храму. Там на них вже очікували декілька десятків вірян та настоятель храму, які були проти переходу до ПЦУ, та не пускали людей до будівлі. Люди ж хотіли подивитися, та чи не винесли з храму ікони, адже ще 6 травня мешканці Ружичної фіксували, як з церкви виносять майно.

6 травня люди зафіксували, як з храму в Ружичній щось вивозять. Фото місцевих мешканців.

6 травня люди зафіксували, як з храму в Ружичній щось вивозять. Фото місцевих мешканців.

Лише з поліціянтами вдалося потрапити до храму, де, за словами співрозмовника сайту «Є», який також увійшов вчора в середину, було помітно, що не всі ікони є на стінах. Правоохоронці ж пообіцяли, що влаштують цілодобову охорону об’єкта, аби жодне майно релігійної громади Ружичної не вкрали з храму.

Попереду ж релігійна громада Свято-Успенського храму має зареєструвати оновлений статут у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Читайте також: На Красилівщині церква перейшла з московського патріархату до ПЦУ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую