ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися із Героєм Віктором Марисюком

Суспільство 7320
Віктор Марисюк загинув на Луганщині.
Віктор Марисюк загинув на Луганщині.. Фото: автора

У мирному житті він був автомеханіком, який пішов захищати Україну.

Сьогодні, 18 червня у Хмельницькому провели в останню путь Віктора Францовича Марисюка. Автомеханік, хмельничанин, який не був професійним військовим, пішов захищати Україну з першого дня повномасштабного вторгнення російського війська. Він працював автомеханіком на одному із приватних підприємств нашого міста. В перший день повномасштабного наступу був мобілізований і вирушив захищати країну. До свого 56-річчя він не дожив менш як місяць. Попрощатися з ним прийшли рідні близькі, друзі та однокласники-випускники 1983 року із 18 школи у Хмельницькому. Однокласниця Лариса Конончук каже, Віктор був спокійним і врівноваженим, але став Героєм, який загинув на усіх нас.

«Майже щодня ми проводжаємо в останню путь наших захисників. А ось сьогодні прощаємося з людиною, з якою 10 років провчилися у школі. Віктор був спокійний, врівноважений, неконфліктний. Став Героєм, який пішов захищати свою рідну землю, виконав свій обов’язок до кінця. Він пішов за нас із вами, за наших дітей і онуків, щоб ми мали можливість тут працювати спокійно», — каже Лариса Конончук.

«Це людина, яка не була кадровим військовим. Він не мав військово минулого, не був долучений до збройних сил України. Він жив своїм життям, працював автомеханіком у Хмельницькому. 24 лютого був мобілізований, полишив свою роботу, своє буденне життя  і пішов захищати кожного з нас, захищати Україну», — сказав заступник міського Хмельницького голови Микола Ваврищук. 

Віктор Францович Марисюк загинув 31 травня на Луганщині. Без захисника залишилися рідні, друзі і близькі. Похоронили Героя на Алеї Слави у Хмельницькому. 

За словами Миколи Ваврищука вже 45 захисників провели в останню путь у Хмельницькій громаді.

Сьогодні також попрощалися із військовим Чорноострівської громади Володимиром Івановичем Бабієм. Він у перші дні повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону і пішов захищати Україну. 

«Тобі навіки 44….Не можу повірити що тебе немає…немає брата… Ти боронив нас на землі, але Господь забрав тебе до небесного війська. Пробач, що не вистачило наших молитов, щоб вберегти тебе від смерті», — написала у соцмережах сестра Валентина Жданова. 

Бабій Володимир Іванович, народився 4 червня 1978 року в Красилові. Як повідомляють у Чорноострівській громаді, після закінчення школи, Володимир Бабій разом з батьками переїхав проживати в село Антонівка. Одружився, разом з дружиною виховували доньку.

У 2014 році він був призваний до лав Збройних Сил України для участі в Антитерористичній операції проти окупантів. Володимир є одним з одинадцяти учасників АТО Антонівського старостинського округу Чорноострівської громади.

У 2022 році , з перших днів повномасштабного вторгнення російської армії, Володимир Іанович добровольцем пішов захищати територіальну цілісність та незалежність України. З перших днів війни знаходився на Сході України, Донеччині, де і загинув.

До теми: На війні загинув доброволець з Ізяславщини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую