ye-logo.v1.2

На пляжах Хмельниччини перевірили якість води – результати

Суспільство 8305
Чи безпечно купатися на пляжах Хмельницької області
Чи безпечно купатися на пляжах Хмельницької області. Фото: ілюстративне з архіву

Перевіряють водойми, де офіційно дозволено купатися.

З початком купального сезону і протягом всього періоду спеціалісти обласного центру контролю та профілактики хвороб досліджують якість води на пляжах Хмельниччини. Зокрема, проби відбирають у Хмельницькому, Красилові, Нетішині, Ізяславі, Полонному, Старокостянтинові та Славуті, а також у 2 селах Кам`янець-Подільського району, на яких офіційно дозволено купатися.

Як повідомляють у пресслужбі обласного центру контролю та профілактики хвороб, зпочатку пляжного сезону було відібрано 24 проби за мікробіологічними показниками (здійснено 74 дослідження) та 22 проби за фізико-хімічними показниками (виконано 190 досліджень).

«На початку червня у Хмельницькому на пляжі виявили відхилення певних показників якості води. Інформацію про це надали владі міста, після чого для очищення Південного Бугу поблизу міського пляжу було запущено близько 50 кілограм хлорели та якість води покращилась, - зазначають в установі. - Наразі результати досліджень свідчать, що вода на перерахованих вище пляжах є безпечною для купання та відпочинку».

Водночас мешканцям області нагодують про правила особистої гігієни під час відпочинку на пляжі: руки, овочі й фрукти необхідно мити лише чистою водою, і в жодному разі — не з водойми. А для споживання можна використовувати лише бутильовану воду або з питних фонтанчиків. Дотримання таких рекомендацій допоможе зберегти здоров’я та захиститися від виникнення кишкових захворювань.

Нагадаємо, з початку літа на водоймах області загинуло дев’ятеро людей. Загалом цьогоріч втопилося 18 мешканців області. Аби уникнути нових трагедій на воді, хмельницькі рятувальники вчергове вирішили нагадати людям про правила поведінки під час купання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую