ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Зарічанській у Хмельницькому капітально відремонтують систему водовідведення

Суспільство 1386
Під час злив вода не встигає стекти і на Зарічанські часто утворюються тимчасові потопи
Під час злив вода не встигає стекти і на Зарічанські часто утворюються тимчасові потопи . Фото: з фейсбука

Завершити роботи планують до кінця серпня.

Щоліта вулиця Зарічанська у Хмельницькому під час сильних дощів потерпає від підтоплень. Щоб вирішити цю проблему, у місті взялися оновлювати систему водовідведення. Капітальний ремонт на Зарічанській стартував минулого тижня, зараз тривають підготовчі роботи. Про це йдеться у сюжеті ТРК «Місто».

«Все нове кладеться: мережі, труби. Будуються дощоприймальні колодязі. Ставляться решітки, які будуть збирати воду з вулиці Зарічанської на відрізку від Свободи до будинку №7 (спорткомплекс Нацполіції), - розповідає виконувач обов’язків начальника управління комунальної інфраструктури міста Василь Кабальський. - Поверхневі води будуть йти через водовідвідний канал, який знаходиться між Зарічанською і Південним Бугом, і скидатися в річку».

За словами посадовця, збудовані приймальні колодязі, закриті водостоки зможуть пришвидшити стікання поверхневих вод і покращити ситуацію з підтопленням.

Нині підрядна організація готує бетонні конструкції та інше обладнання, яке знадобиться для ремонту на вулиці Зарічанській. Коли почнуться активні роботи, рух транспорту частково доведеться обмежити.

«На один тиждень перекриваємо повністю рух від вулиці Свободи до вулиці Перемоги», - додає Василь Кабальський.

Частину нових водостоків на Зарічанській встановили ще минулого року. Торік на це було використано з міського бюджету 2 мільйони 400 тисяч гривень. Цього року на ремонт виділили майже 5 мільйонів гривень. Оновити систему водовідведення планують до кінця серпня.

Читайте також: Читайте також: У Хмельницькому на частині Зарічанської ускладнено рух транспорту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую