ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Над Хмельниччиною збили три крилаті ракети «Калібр», запущені з Чорного моря

Суспільство 11840
Три крилаті ракети морського базування типу «Калібр» були збиті силами та засобами протиповітряної оборони
Три крилаті ракети морського базування типу «Калібр» були збиті силами та засобами протиповітряної оборони. Фото: ілюстративне з соцмереж

Ракетний удар відбили сили протиповітряної оборони.

Командування Повітряних Сил Збройних сил України повідомило деталі ракетного удару, який сьогодні, 24 липня, нанесли росіяни. Нагадаємо, на території Хмельниччини під час повітряної тривоги, яка розпочалася близько 8:13 і тривала до 9:32, з'явилися повідомлення про звуки вибухів.

«Ракетний удар з акваторії Чорного моря – відбито, - написали на офіційній сторінці у фейсбуці Командування Повітряних Сил Збройних сил України. - Близько 9:00, 24 липня, російські окупаційні війська завдали ракетного удару по Хмельницькій області з акваторії Чорного моря».

Додають, що три крилаті ракети морського базування типу «Калібр» були збиті силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування «Захід».

Також інформацію про те, що всі ракети були збиті, підтвердив і начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій у своєму відеозверненні на офіційній фейсбук-сторінці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую