ye-logo.v1.2

Талановиті діти з Хмельниччини поїхали на відпочинок у Францію

Суспільство 1657
У тритижневу подорож вирушили 35 дітей
У тритижневу подорож вирушили 35 дітей. Фото: пресслужби Хмельницької ОВА

Це переможці різноманітних конкурсів, олімпіад і змагань.

На три тижні до Франції поїхали 35 талановитих дітей з Хмельницької області. За кордоном вони будуть навчатися та відпочивати. Таким чином були відзначені їх досягнення у різних сферах. Про це сьогодні, 5 серпня, розповіли у пресслужбі Хмельницької обласної військової адміністрації.

До Франції поїхали 35 дітей, які є переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних і міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань та спартакіад. Впродовж трьох тижнів вони будуть навчатись, активно відпочивати й відвідувати туристичні та історичні пам’ятки. Їх супроводжуватимуть відповідальні особи, перекладачі й медики.

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій підкреслив, що ця подорож для дітей є безоплатною.

«Така можливість для дітвори стала реальною завдяки співпраці з французькою стороною, яка активно допомагає Україні та Хмельниччині зокрема. На транспортні витрати з обласного бюджету було виділено 200 тисяч гривень, а від благодійної організації «Захисти Хмельниччину» — ще 75 тисяч гривень», — зазначив посадовець.

Читайте також: Майже 200 шкіл Хмельниччини очікує дистанційне навчання через відсутність укриттів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую