ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Загинув захисник Андрій Ткачук з Ізяслава

Суспільство 1142
З полеглим Героєм прощатимуться завтра, 6 серпня
З полеглим Героєм прощатимуться завтра, 6 серпня . Фото: з фейсбуку Ізяславської міської ради

З березня він вважався зниклим безвісти.

Сьогодні, 5 серпня, представники Ізяславської міської ради повідомили звістку про втрату їхнього земляка — 25-річного Андрія Ткачука. Підтвердження загибелі захисника України надійшло лише нещодавно. Тож впродовж кількох місяців він вважався зниклим безвісти. Прощатимуться з воїном 6 серпня.

«Андрій вважався зниклим безвісти з 7 березня. Лише зараз підтвердилась сумна звістка. Це непоправна втрата для сім’ї, рідних, побратимів, односельців, усієї нашої громади», — зазначили в пресслужбі міської ради.

Вони закликають жителів Ізяслава віддати останню шану полеглому Герою. За їх словами, 6 серпня орієнтовно о 8-й ранку прибуде кортеж з тілом Андрія Ткачука. Його маршрут пролягатиме через Ізяславське перехрестя зі сторони Шепетівки через вулиці Незалежності, Грушевського, Шевченка, Микитюка на село Білогородка. Усі небайдужі громадяни зможуть зустріти Героя «живим коридором» з українською символікою.

А о 13:30 того ж дня відбудеться заупокійна служба за воїном у храмі Покрови Божої Матері Православної церкви України.

Співчуваємо рідним і близьким полеглого захисника України.

Читайте також: У Ярмолинцях попрощалися з полеглим воїном Олегом Козловським

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую