ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Через ремонт дороги у Летичеві можливі затори

Суспільство 940
Йдеться про ділянку від Летичівської лікарні до закінчення Летичева в напрямку з Хмельницького до Вінниччини
Йдеться про ділянку від Летичівської лікарні до закінчення Летичева в напрямку з Хмельницького до Вінниччини. Фото: ілюстративне Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області

Водіїв закликають не фотографувати концентрації техніки, робітників і цивільного транспорту.

Сьогодні, 16 серпня, Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області попередила про можливі затори в Летичеві. Причиною стане перекриття руху правою смугою частини однієї з транзитних доріг. Крім того, водіїв з міркувань безпеки закликають не знімати концентрації техніки, робітників і цивільного транспорту.

Через влаштування асфальтобетонного покриття на ділянці дороги Стрий-Ізварине частково перекрито рух правою смугою від Летичівської центральної районної лікарні до закінчення Летичева в напрямку з Хмельницького до Вінниччини. На цьому відрізку встановлено реверсивний режим руху транспорту зі світлофорним регулюванням. Тож можливе утворення заторів.

Тому водіїв закликають бути уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Особливо поблизу великогабаритної дорожньої техніки. Крім того, потрібно пам’ятати й про інформаційну безпеку в умовах війни.

«З міркувань безпеки не фотографуйте та не знімайте на відео місця концентрації техніки, робітників та цивільного транспорту. Такі дії можуть нести потенційну загрозу безпеці майну, життю та здоров’ю тих, хто перебуває у тій місцевості», — зазначили працівники Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Читайте також: Інфляція уповільнилася: що найбільше подорожчало в липні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую