ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Набрав 600 балів: випускник з Війтівців розповів, як склав мультитест на максимум

Суспільство 3585
Хлопець здав тести з трьох предметів без жодної помилки
Хлопець здав тести з трьох предметів без жодної помилки. Фото: надане Арсеном Долічним

Каже, що секрет успіху у наполегливій підготовці.

Юнак з Війтівців Арсен Долічний склав національний мультипредметний тест на максимальні 600 балів. Трикратний двохсотбальник не зробив жодної помилки у тестах всіх предметів, які цьогоріч здавали випускники шкіл: математики, історії та української мови. Нині випускник Війтовецького ліцею радіє своїм результатам і розповідає, що вдалося йому це завдяки ґрунтовній підготовці.

Як готувався до мультитесту в умовах війни, скільки часу займало навчання, які плани на майбутнє, 16-річний Арсен розповів сайту «Є». За словами хлопця, останній рік вся його увага була зосереджена лише на підготовці до ЗНО, а потім до НМТ (національний мультипредметний тест). Готувався здебільшого сам, лише з історії проходив онлайн-курс з репетитором. Навчанню зазвичай приділяв шість днів у тиждень.

«В 11-му класі у нас було багато дистанційки. Карантин, потім почалася війна. Це дало можливість більше приділити увагу підготовці до ЗНО. Коли очне навчання, це важче, бо потрібно більше всього поєднувати, - говорить Арсен. – А так головне розпочати вчасно підготовку – почати у вересні за рік до іспитів. Я шість днів готувався, а в неділю відпочивав».

Хлопець зізнається: у випускному класі зрозумів, що математика – це дійсно крутий предмет, який йому дуже подобається. Полюбляє також вивчати історію України. Важче з українською мовою, але підготовка дає результати.

Мультипредметний тест здавав в екзаменаційному центрі у Хмельницькому. Відповіді вводили на комп’ютерах і одразу після завершення проходження тесту на екрані з’являвся результат з кількістю правильних відповідей.

«У мене висвітився максимальний результат, це було так, як і хотів. Але коли я вийшов з кабінету, то подумав: раптом я невірно щось прочитав і все не так. Потім прийшов остаточний результат і я заспокоївся, - додає юнак. - Нам багато казали, що завдання на мультитесті будуть спрощені і ви не маєте помилятися. Я себе так налаштував і так сталося. Останній день перед іспитом я вже нічого не робив, просто був відпочинок. Все, що міг вивчити, вивчив».

За словами Арсена, переживання були лише до екзамену. На самому іспиті сконцентрувався на завданнях. Тепер Арсен вступає до Львівської політехніки на спеціальність «Комп’ютерні науки». Наразі триває вступна кампанія, а вже 29 серпня будуть відомі результати.

Додамо, раніше Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомляв, що цьогоріч 200 балів в Україні отримали понад 6 з половиною тисяч вступників. З них 375 учасників набрали по двісті балів з трьох предметів; 1269 учасників – з двох предметів; 4912 учасників – з одного предмету.

Читайте також: Навчання у школах Хмельницького - коли озвучать рішення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую