ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

600-бальниця мультитесту з Солобковець: «Країні потрібні розумні люди, щоб відбудовувати та розвивати її»

Суспільство 1014
Свою майбутню професію дівчина планує пов
Свою майбутню професію дівчина планує пов'язати з іноземними мовами. Фото: надане Анастасією Бабій

Анастасія Бабій розповіла, як незважаючи на хвилювання через війну і невизначеність, змогла здобути максимум на національному іспиті.

Громади Хмельниччини продовжують ділитися новинами про успіхи своїх юних мешканців. Нещодавно ми повідомляли про трикратного двохсотбальника з Війтівців Арсена Долічного, який склав національний мультипредметний тест на максимальний бал, а тепер свою історію розповіла випускниця Солобковецької школи Анастасія Бабій.

Анастасія – одна з тих, хто безпомилково виконав усі завдання з мультитесту, і отримала максимальні 600 балів. Вона здобула по 200 балів з української мови, історії України та математики. Нині юначка ще визначається, в якому університеті навчатиметься наступні кілька років, але точно знає, що майбутню професію пов’яже з іноземними мовами. З сайтом «Є» дівчина поділилася, як готувалася до іспитів, за що найбільше непокоїлася, а ще розповіла свої рекомендації для майбутніх випускників, як досягнути бажаного.

«У школі скільки пам’ятаю, то я завжди намагалася все вчити і отримувала хороші оцінки. Але перед випускними іспитами намагалася максимально готуватися. Активну підготовку розпочала з початком 11-го класу. Весь той рік був важким, а особливо останні місяці. Війна, дистанційне навчання. Було багато хвилювань і невизначеності. Я просто старалася використовувати кожну можливість для навчання. Вчитися – це завжди добре. І, зрештою, нашій країні потрібні розумні люди, щоб в майбутньому відбудовувати та розвивати її», - говорить Анастасія Бабій.

Найбільше випускниця любить вивчати мови і літературу.

Дівчина зізнається, що на уроках вони проходили багато тем, які могли бути на ЗНО, і це дало свої плоди. Крім уроків, регулярно по кілька годин вдень приділяла додатковому навчанню. Щоб ґрунтовніше підготуватися до іспиту з історії, займалася з репетитором. А от до тестів з української мови і математики готувалася самостійно. Використовувала посібники, переглядала безкоштовні вебінари на різних платформах, проходила багато онлайн-тестів. Водночас, як додає Анастасія, не дозволяла собі перевтомлюватися. Тому часу на відпочинок теж завжди вистачало.

«За декілька днів до тестування були сильні хвилювання. Я намагалася повторити все, що можна і довчити все, що не встигла. Потім заспокоїлась і перед самим тестом вже не хвилювалася. Я розуміла, що тепер все залежить від моїх знань і від мене, - згадує випускниця. - Мені важко було повірити, що я отримала максимум. Я очікувала хорошого результату, але не думала, що буде так. Вчителі вітали мене, однокласники раділи. Це стало для мене несподіванкою».

Тепер, враховуючи свій досвід, Анастасія ділиться порадами з майбутніми випускниками. Говорить що для вдалого результату потрібно багато практики:

«Мені здається, саме те, що я проходила чималу кількість тестів, мені насправді допомогло. Також треба вірити в себе і бути впевненим, що все вдасться. Якщо ви готуватиметеся, витрачатимете свій час, то це точно буде недарма. Все має бути добре».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую