ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На благодійному ярмарку в центрі Хмельницького зібрали понад 70 тисяч гривень

Суспільство 905
Під час повітряних тривог роботу ярмарку призупиняли, а людям пропонували пройти в найближче укриття
Під час повітряних тривог роботу ярмарку призупиняли, а людям пропонували пройти в найближче укриття. Фото: з архіву

Гроші витратять на закупівлю військових автомобілів.

Вчора, 24 серпня, у День Незалежності України в Хмельницькому волонтери розгорнули ярмарок, на якому збирали гроші для українських військових. Торгову алею розташували на майданчику перед кінотеатром Шевченка. Там пропонували придбати вироби, рукотвори і смаколики від понад пів сотні майстрів.

Як повідомили «Волонтери Поділля», у результаті вчора їм вдалося зібрати більше 73 тисяч гривень. Виручені гроші витратять на закупівлю військових автомобілів.

Це був вже третій ярмарок, який провела команда волонтерів. Загалом за три заходи вони зібрали майже 220 тисяч гривень.

За словами волонтерки Анни Маєвської, за гроші, зібрані під час двох попередніх ярмарків, вони придбали два тепловізори військовим, а решту грошей додали на закупівлю снайперської системи.

Вироби, які вчора на ярмарку не продали, можна придбати протягом наступних кількох днів онлайн на сторінках «Волонтерів Поділля». Решта товарів, що залишиться, очікуватиме наступного ярмарку до Дня міста.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую