ye-logo.v1.2

Документи для отримання субсидії до 1 грудня прийматимуть структури соцзахисту

Суспільство 1686
Для отримання субсидії встигніть подати документи
Для отримання субсидії встигніть подати документи. Фото: pixabay.com

Для подання документів на нову субсидію встановлено двомісячний термін.

Протягом двох місяців, починаючи з 1 жовтня, можна подавати документи для отримання субсидії. Але не довше за цей термін. Про це повідомив міністр соціальної політики України Віталій Музиченко. А тим, хто отримував ці виплати торік, їх перевизначать автоматично.

За словами Музиченка, подати документи можна протягом двох місяців з дня старту опалювального періоду. Тоді субсидію призначать з початку подачі тепла.

«Ті люди, які раніше отримували субсидію, а це майже 2,5 мільйона домогосподарств, щодо них приймаються автоматичні рішення, якщо не змінився склад домогосподарства», – сказав міністр.

Директор департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації Ірина Ковальчук повідомила сайту «Є», що документи для отримання субсидії, як і раніше, приймають всі відповідні структури соцзахисту на місцях, у ЦНАПах. Поступово ці функції перейдуть до Пенсійного фонду в області.

В соцзахисті також нагадали, щоб отримувачі субсидій не забували інформувати їх про зміни у складі сім’ї, про зміни у комунальних послугах, якщо хтось виписався, або прописався у будинку чи квартирі, зробив покупку, що перевищує 50 тисяч гривень однією сумою, або придбав новий автотранспорт. Крім того, на час дії воєнного стану та два місяці по його закінченню не відмовлятимуть у призначенні субсидії тим, хто перебуває за кордоном понад 60 діб сукупно. Раніше таким особам не призначали виплат. Також, щоб мати підтримку від держави, потрібно позбутися заборгованості за комунальні послуги, або ж структуризувати виплати.

За словами першої заступниці начальника Головного управління Пенсійного Фонду України в Хмельницькій області Марії Квятківської, з 1 жовтня 2022 року фінансуватиме субсидії Пенсійний фонд за тими реєстрами, які ведуть органи соцзахисту. А з 1 грудня цього року вже Пенсійний фонд прийматиме, розглядатиме та призначатиме субсидії. За цей час отримають доступ до реєстрів, списки отримувачів, а також запрацює відповідний вебпортал Пенсійного фонду для подачі документів.

Читайте також: У Хмельницькому відкрили регіональний Центр для пошуку зниклих безвісти

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую