ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Харківщині загинув воїн зі Старосинявської громади

Суспільство 1237
Павло Хміль загинув під час виконання бойового завдання
Павло Хміль загинув під час виконання бойового завдання. Фото: зі сайту Старосинявської громади

Його життя забрав ворожий обстріл.

Під час виконання бойового завдання у Харківській області загинув 53-річний Павло Хміль зі Старосинявської громади. Трагічну звістку про смерть земляка сьогодні, 29 вересня, повідомили представники селищної ради.

За їх словами, Павло Степанович народився 14 грудня 1968 року у Хмільнику Вінницької області. Однак невдовзі переїхав з родиною у село Гончариха тодішнього Старосинявського району. З 1991-го він працював на залізничній станції села Адампіль старшим механікам засобів централізованої безпеки.

У травні 2019 року Павло Хміль підписав контракт зі Збройними Силами України. З того часу він боронив на сході рідну країну від російсько-терористичних сил. Зокрема, й після масштабного вторгнення окупантів.

На жаль, 26 вересня Героя не стало. Павло Хміль згинув під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Вільшанка Харківської області. Його життя обірвав ворожий обстріл.

Співчуваємо рідним і близьким полеглого захисника України.

Читайте також: Загинув військовий з Кам’янеччини Юрій Бацан

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую