ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Загинув військовий з Кам’янеччини Юрій Бацан

Суспільство 7844
Кам
Кам'янеччина втратила на війні ще одного Героя, захисника України Юрія Бацана. Фото: з соцмереж

Захисникові був 41 рік.

Кам’янеччина втратила на війні ще одного Героя, захисника України Юрія Бацана. Про це повідомив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

«Знову втрата в громаді... Виконуючи бойове завдання на Харківщині, загинув наш воїн-захисник, мешканець села Маків Бацан Юрій Володимирович. Йому був 41рік. Щирі співчуття рідним та близьким. Світла пам'ять Герою», - написав Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у фейсбуці.

У військовій частині, де служив захисник, додають, що Юрій Бацан загинув 28 вересня під час виконання бойового завдання на Харківщині.

У підрозділі, де служив загиблий воїн, згадують Юрія як справжнього фахівця, сміливого та відважного захисника, людину безстрашну, у той же час доброзичливу й веселу.

Вічна пам’ять Герою… Щирі співчуття родині…

Нагадаємо, учора, 28 вересня, мешканці Кам’янця-Подільського попрощалися з полеглим земляком — Олександром Шушковим. Йому назавжди залишиться 21 рік.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую