ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому стартував опалювальний сезон

Суспільство 3902
Незабаром батареї в будинках хмельничан стануть теплими
Незабаром батареї в будинках хмельничан стануть теплими. Фото: ілюстративне з архіву

Розпочали поетапне включення опалення житлових будинків та інших споживачів.

У зв’язку з різким зниженням середньодобової температури повітря та тенденції до її подальшого зниження, відсьогодні, 3 листопада, у Хмельницькому стартував опалювальний сезон. Відповідне розпорядження другого листопада підписав міський голова Олександр Симчишин.

Департаменту інфраструктури міста та «Хмельницьктеплокомуненерго» доручили провести з третього листопада поетапне включення опалення житлових будинків міста та всіх інших споживачів і забезпечити цілодобову роботу обслуговуючого персоналу на період включення котелень та теплових мереж.

Такі ж рекомендації винесли квартирно-експлуатаційному відділу Хмельницького та підприємствам і організаціям, на балансі яких знаходиться житловий фонд.

Нагадаємо, початок опалювального сезону цього року у Хмельницькому відтерміновували, щоб зекономити газ. Як пояснював раніше міський голова Олександр Симчишин, повноцінно централізоване теплопостачання запустять в будинки лише після того, як три дні поспіль середньодобова температура складатиме вісім градусів і менше.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую