ye-logo.v1.2

«Ми не будемо подавати тепло на повну», - Симчишин про початок опалювального сезону

Суспільство 5710
Третього листопада у Хмельницькому стартував опалювальний сезон
Третього листопада у Хмельницькому стартував опалювальний сезон. Фото: ілюстративне pixabay.com

Вдень подаватимуть тепло слабше, вночі – сильніше.

Сьогодні, 3 листопада, офіційно у Хмельницькому розпочинають опалювальний сезон для всіх категорій споживачів. Як повідомляє міський голова Олександр Симчишин, це найпізніша дата, яку пам'ятають хмельницькі теплоенергетики.

«Це дало можливість і заощадити суттєві кошти для населення, і газ для держави. Дитячі садки та лікарні отримували тепло з середини жовтня, - зазначає Олександр Симчишин. - Оскільки середньодобова температура не нижча 8 градусів, а наступного тижня вдень буде і до +14…+15, ми не будемо подавати тепло на повну. Вдень тепло подаватимемо слабше, вночі - сильніше. Крім того, всі багатоквартирні будинки міста мають лічильники із можливістю регулювати теплоносій старшими будинків».

Як нагадує міський голова, до початку опалювального сезону місто було готове ще 20 вересня. На це витратили близько 150 мільйонів гривень.

«Всі технічні роботи зробили, замінили майже 5 тисяч метрів труб у двотрубному режимі. За останні роки це вже понад 50 тисяч метрів. Зробили реконструкцію всіх котелень, уклали договори на постачання газу», - додає посадовець.

Хмельничанам ж нагадують: цьогорічний опалювальний сезон буде найважчим через удари держави-терориста по об'єктах енергетичної інфраструктури. Тож у Хмельницькому готуються до різних надзвичайних ситуацій, щоби система працювала у будь-якому разі.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую