ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Наслідки ракетного обстрілу Хмельницького - коментар Симчишина

Суспільство 6688
Енергетики та комунальники працюватимуть всю ніч, щоб відновити електропостачання в місті
Енергетики та комунальники працюватимуть всю ніч, щоб відновити електропостачання в місті. Фото: ілюстративне /pixabay.com

Яка ситуація у місті зі світлом, теплопостачанням та водою станом на 20.15, розповів міський голова.

Сьогодні, 15 листопада, під час масованого ракетного обстрілу по Україні кілька ракет влучили по Хмельницькій громаді. Ще кілька збили сили протиповітряної оборони. Як повідомив міський голова Олександр Симчишин, завдано серйозних руйнувань об'єктам інфраструктури. На щастя, обійшлося без загиблих. Є десятки вибитих вікон, пошкоджені дахи.

За його словами, рятувальники швидко загасили пожежу. Енергетики та комунальники працюватимуть всю ніч, щоб відновити електропостачання в місті.

"Близько 40% населення громади з електропостачанням. В основному, це та частина громади, яка знаходиться на тих самих лініях і трансформаторах, що і об'єкти інфраструктури: стратегічні, військові, медичні. Енергетики працюють над тим, щоб цей відсоток збільшити" - зазначає він.

З 20-ої години в Хмельницькому почали відновлювати водопостачання. Але поки залишається проблема з живленням Чернелівського водогону.

"Допоки не буде запущена Чернелівка, ми зможемо дати воду в межах півтори-двох годин. Десь 80% населення зможуть цю воду отримати"; - додає Олександр Симчишин.

Стосовно теплопостачання, то в місті запустили когенераційні установки. Попередньо 80% споживачів вночі будуть з теплом. Далі ситуація буде залежати від запуску інших об'єктів інфраструктури.

Медицина в місті залишається з теплом і світлом. Працює резервне живлення.

Електротранспорт завтра може не вийти на маршрути, його замінять автобусами.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую