ye-logo.v1.2

Хмельницькі VIP’и в соцмережах

Суспільство 4521

Публічні особи, принаймні більшість із них, зазвичай неохоче діляться з представниками преси подробицями особистого життя чи фотографіями з відпочинку…

Проте, як виявилося, залюбки «викидають» усе це в соціальні мережі. Депутати, підприємці, телеведучі, представники шоу-бізнесу – нікому з них не чужі соціальні мережі. Хтось «сидить» вийнятково в «Фейсбуці», інші ж віддають перевагу «Однокласникам». А ось «ВКонтакті» хмельницькі VIP’и чомусь не «тусуються». «Проскурівський телеграф» завітав у гості на сторінки відомих хмельничан і поцікавився, чим захоплюються, що слухають-дивляться-читають, і які фотографії виставляють на загальний огляд.

Профіль на своїй сторінці у «Фейсбук», що має від початку цього року депутат Верховної ради Василь Шпак заповнений досить скупо. З усієї інформації випливає, що роботодавець – Верховна Рада України і навчався він у Івано-Франківському національному університеті нафти і газу за спеціальністю «інженер-механік». А от Віталій Олуйко  більш активний. Навіть розмістив на своїй сторінці дві замітки-звернення щодо добудови ядерних реакторів на ХАЕС. Щоправда, на жодні коментарі та зауваження щодо них так і не відповідав.
Віктор Савчук, депутат Хмельницької міської ради на сторінці в «Однокласниках» побажав представитися … 13-ти річним хлопчиком. У нього майже чотири сотні друзів, до півсотні особистих фотографій, і він не зовсім відповідно до свого віртуального віку зазначає, що «Счастье – это просто… за руку вдвоем… Счастье – это просто… уютный, теплый дом…». Про те, що тут він живе активно, свідчить регулярне оновлення інформації про останні події в його житті. Зокрема, минулої неділі він повідомив своїм віртуальним друзям, що у нього… вкрали квадроцикл! І за повернення або хоча б якусь інформацію про місцезнаходження пан Віктор гарантує винагороду, адже таких квадроциклів у Хмельницькому всього кілька.
Його колега по сесійній роботі у Хмельницькій міській раді Богдан Міхняк у «Однокласниках» більш серйозний – фотографії з економічного форуму у Польщі, де він з Кінахом, зустріч з Патріархом Філаретом… і ніякого гумору (жарт – авт.). Ну, хіба що кілька фото: корпоративний Новий рік, подорожі, відпочинок з дружиною, купання в басейні з дітьми… Загалом видно, що він любить пригоди, і якщо відпочиває, то «відривається» на повну.
(фото «Коло кохання» де відбувається реєстрація шлюбів. Міська адміністрація Ванкуверу). Олександр Симчишин «зависає» в основному на «Фейсбуці». Свій профіль він використовує в основному як депутат: мінімум особистої інформації, максимум – про діяльність партії та реагування на різного роду події у Хмельницькому, області та країні в цілому. З «робочої» інформації стає зрозумілим, що Олександр полюбляє слухати «Воплі Відоплясова» і має 240 віртуальних друзів. Ірина Трунова, начальника обласного управління культури, туризму і курортів  свого віку, на відміну від Віктора Савчука, не приховує. Має 226 друзів і, судячи з останніх подій, на сторінці з’являється відносно регулярно. Професорську сторінку Руслана Стефанчука може переглянути кожен. Він активний завсідник «Однокласників» і частенько «закидає» свої фотографії з відпочинку, подорожей, роботи і навіть має єдиний фотоальбом «Шкільні роки». Періодично змінює статуси і навіть попереджає: «Дорогие ДЕТИ!!! Не приглашайте, пожалуй ста, меня в игры! Дядя в игры не играет!!!». Має 423 друга, більше сорока особистих фотографій і цікавиться, якщо вірити групам у яких він перебуває, в основному гумором та юриспруденцією.
Керівник ПП «Балтика» Олександр Яковюк має сторінки і на «Однокласниках», і «ВКонтакті», але на жодній не буває регулярно. На «Однокласниках» лише час від часу розміщує фотографії, частина з яких – весілля його доньки, та змінює статуси, останній налаштовує на переконливу перемогу: «Ошибаюсь, обжигаюсь,иду дальше, улыбаюсь. Хочу плакать, не сдаюсь. Все в порядке. Я прорвусь!!!». А от сторінка «ВКонтакті» сиротливо зяє лише інформацією про освіту і місто проживання її власника. Очевидно створена була лише «для годиться».
Більш активні в соціальних мережах представники хмельницького шоу-бізнесу. Вони використовують їх для спілкування зі знайомими, прихильниками і між собою, адже майже всі вони є в друзях один в одного. Співачка Міла Нітіч  на «Однокласниках» з’являється не часто, або, можливо, саме в цей період вона завантажена зйомками-гастролями-шоу, і їй просто не до того. У Міли майже півсотні друзів і всього дев’ять особистих фотографій, в основному з фото сесій і кілька зі сцени. А от друзі «наслідили» на Мілиній сторінці добряче: відмітили її на 59 фотографіях. Її колега по музичному цеху Іван Березовський  має більше вільного часу і на сторінку зазирає частіше, та й друзів має аж 508. Іван перебуває у 45 групах, але особисті фотографії не викладає для загального огляду.
Олена Польова повністю використовує «Однокласники» для реклами своїх послуг тамади: у статусі – пропозиції, групи – в основному спеціалізовані, у фотоальбомах – фото зі свят, які Олена вела або де брала участь. Стиліст Лілія Майорова – справжня жінка: на сайті їй всього … 11 років. Але «гуляє» сайтами здебільшого вночі. Усі дві сотні особистих фотографій – художні, оброблені професійним фотографом. А от сторінка телеведучого Андрія Кушніра на «Однокласниках» заповнена на «відмінно». З усього, що він викладає і пише на сайті, відомо, що це аж дуже веселий, ніжний і прикольний сім’янин, який читає з старшим сином казки про Івасика Телесика, а той у свою чергу запевняє, що казковий хлопчик існує. Має майже дві сотні друзів і менше двадцяти фотографій. Свій вік не приховує.

P.S. Загалом, ми переконалися, що з усіх публічних хмельничан лише представники сфери розваг досить жваво ведуть свої сторінки у різних соціальних мережах. А ось місцеві політики ще не дійшли до розуміння того, що соціальні мережі можна і потрібно використовувати для створення власного іміджу і «просування» своїх ідеї, бачення та переконань у народ.
 

Коментарі:

депутат 16.08.2011 20:12

ну, погодьтеся, що на Однокласниках точно не сформуєш власного іміджу... ще Фейсбук, може бути.

Akulina 15.08.2011 10:34

їх скрізь приблизно однакова кількість і скрізь одні і ті ж, правильно написано, що "місцеві політики ще не дійшли до розуміння того, що соціальні мережі можна і потрібно використовувати для створення власного іміджу і «просування» своїх ідеї, бачення та переконань у народ". більшість діє ще радянськими методами: адмінресурс, ПР-акції і поліграфія - стандартно. 

Цемент 13.08.2011 08:40

гарний матеріал, Ангеліна, Вам подяка. Найбільше наших, як мені здається сидить вконтакті. особисто я часто спілкуюся там з згаданим Вами Олександром Симчишиним.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую