ye-logo.v1.2

На Хмельниччині тривають планові відключення електрики (Оновлений графік)

Суспільство 24659
Енергетики продовжують відновлювати пошкоджену рашистами інфраструктуру
Енергетики продовжують відновлювати пошкоджену рашистами інфраструктуру. Фото: ілюстративне freepik.com

Аналогічна ситуація зберігається в усіх областях.

Сьогодні, 19 листопада, жителям Хмельницької області слід бути готовими до нових відключень електропостачання. Як повідомляють в Укренерго, світло відмикатимуть в усіх областях з 8-ї ранку до 24-ї години.

Це будуть планові відключення, які відбуватимуться за графіком, затвердженим АТ «Хмельницькобленерго». Порядок черг вже оновили. Світло вимикатимуть по одній черзі: ІІ — з 8-ї ранку до 12-ї години, І — з 12-ї до 16-ї, ІV — 16-ї до 20-ї, а ІІІ — з 20-ї до 24-ї.

Оновлено о 18:00. Цей графік містив неточності, тож АТ «Хмельницькобленерго» оновило його. Зокрема, порядок черг і час вимкнення електроенергії. Таким чином світло відключатимуть у такому порядку:

  • ІІ черга — з 07:00 ранку до 11:00
  • І черга — 11:00 до 15:00
  • ІV черга — з 15:00 до 19:00;
  • ІІІ черга — з 19:00 до 23:00;
  • ІІ черга — з 23:00 до 03:00 ночі;
  • І черга — з 03:00 ночі до 07:00 ранку.

«Варто розуміти, що інколи можуть бути незначні відхилення годин застосування черг (15-20 хвилин). Цей час потрібен оперативному персоналу для здійснення перемикань. Наголошуємо, що у разі погіршення ситуації в об’єднаній енергосистемі України може бути додатково введений Графік аварійних відключень», — зазначили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

Щоб дізнатися, коли приблизно у вас зникне світло, потрібно перейти на ваш РЕМ і подивитися, у якій з черг розташована ваша вулиця. А дізнатися очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії можна у розділі «Відключення за адресами».

Ще раз оновлений графік погодинних відключень електроенергії. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Ще раз оновлений графік погодинних відключень електроенергії. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Хоча в Укренерго додаткових аварійних відключень не прогнозували, їх можливість не слід виключати. Так, вранці 19 листопада в Нетішині через перевантаження електромережі сталося аварійне відключення на невизначений термін на всій території міста. До електромережі підключена лише критична інфраструктура: медсанчастина та постачання води. Про це повідомили у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

«Обмеження споживання — це наслідки ракетних атак рашистів на енергосистему України. Цього тижня це вже була шоста. Пошкоджень багато, вони складні. Ремонтні бригади працюють цілодобово й без вихідних над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло українцям. Цієї зими ми маємо проявити витримку та мужність, щоб протистояти ворогу на енергетичному фронті», — наголосили представники НАЕК «Укренерго».

Нагадаємо, начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій подовжив до 21 листопада режим економії електроенергії. Зокрема, на Хмельниччині підприємствам, установам і населенню рекомендують обмежити споживання електрики зі 7-ї ранку до 23-ї години. Хмельницькому міському голові рекомендують обмежити роботу тролейбусів.

Читайте також: Виклик аварійної служби 104: Хмельницькгаз запровадив резервні номери телефонів (Список)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую