ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Новорічні ялинки: хмельницькі лісівники підготували 37 тисяч святкових дерев

Суспільство 690
Ціни на ялинки ще формують
Ціни на ялинки ще формують. Фото: ілюстративне з архіву

Продаж хвойних дерев планують розпочати після 10-го грудня.

Лісівники Хмельниччини виростили для передноворічної ялинкової кампанії 37 тисяч святкових деревець різних видів, форм та розмірів. Як повідомляють в обласному управлінні лісового господарства, реалізацію зимових красунь планують розпочинати після 10 грудня.

Продаватимуть новорічні ялинки на територіях офісів лісгоспів, лісництв та на ярмарках. Згодом обіцяють детально проінформувати про всі локації.

«Лісівники готові поставити на ринок: 13,7 тисяч новорічних дерев розміром до 0,7 метра; 16,6 тисяч – від 0,8 до 1,8 метрів; 6,7 тисяч – від 1,9 метра і вище», - йдеться у повідомленні.

Всього в області числиться 212 гектарів плантацій новорічних дерев. На них підростає 570 тисяч зимових красунь: ялина, ялиця, сосна звичайна, сосна кримська. Найбільше ялини – 95%. Як пояснюють лісівники, вона затребувана на ринку, довго стоїть, радує лісовим ароматом.

Ціни підприємства наразі формують.

Читайте також: Чи буде новорічне містечко в Хмельницькому – коментар міської влади

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую