ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Голодомор 1932-1933: спогади – у свіжому випуску «Сімейної газети»

Суспільство 556
Крім того, у номері багато іншої цікавої та корисної інформації
Крім того, у номері багато іншої цікавої та корисної інформації. Фото: ye.ua

Розповіді тих, хто дивився в очі голодній смерті у матеріалі нового випуску.

Щороку в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв голодоморів. Цього року вже 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років. Він був оточений тотальною змовою мовчання: мільйонів смертей ніби не було. Й нині
історики й правники зазначають, що навмисні удари по цивільних об’єктах в Україні можуть свідчити про намір росіян морити українців голодом, як під час Голодомору. Про це — у матеріалі, який підготували журналісти “Сімейної газети”.

Вже дуже скоро у православних та католиків починається Передріздвяний піст. Як пережити цей період та чи будуть зміни в церковному календарі ПЦУ — про це читайте на шпальтах газети. Також у номері — розповіді про Героїв-захисників, волонтерів, історії тих, хто змушений покидати свою домівку, втікаючи від війни. А ви знаєте, чому ми називаємо окупантів орками, звідки пішла ця назва? Про це теж йдеться у свіжому випуску “Сімейки”. А лікар-ортопед-травматолог розповідає про сучасні малоінвазивні методи лікування артрозів.

Крім того, у номері — прості рецепти салатів, дитяча сторінка, програма телебачення, кросворд, гороскоп і багато іншої цікавої та корисної інформації.

Газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна купити за символічну плату в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті — на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

Також потурбуйтеся, щоб не залишитися без улюбленого видання наступного року. Передплатна кампанія триває, а до 1 грудня діє пільгова ціна! Передплатити газету можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), у поштових відділеннях або у листоноші. Не забудьте передплатити “Сімейну газету” для найдорожчих — батьків, бабусь і дідусів! Подаруйте улюблене видання найріднішим.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую