ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому закуплять генератори для освітніх закладів

Суспільство 999
Загалом на придбання генераторів з міської казни витратили понад 40 мільйонів гривень
Загалом на придбання генераторів з міської казни витратили понад 40 мільйонів гривень . Фото: ілюстративне з архіву

З міського бюджету виділили 9 мільйонів гривень.

Сьогодні, 25 листопада, під час засідання сесії міської ради депутати проголосували за виділення грошей на закупівлю генераторів для закладів освіти і закладів соціальної сфери управління молоді та спорту. На це витратять 9 мільйонів гривень.

Як розповів міський голова Олександр Симчишин, цього року на придбання генераторів для ЖКГ, бюджетної та соцсфери з бюджету виділили 24 з половиною мільйона гривень. Крім того, місто окремо закупило генератори великої потужності для медичних закладів. Їх було придбано за бюджетні кошти і кошти міст-побратимів.

«Ще 150 генераторів придбано за кошти управляючих муніципальних кампаній без участі міського бюджету. Більше 20 генераторів високої потужності придбано за кошти самих комунальних підприємств, - говорить він. - Загалом ми витратили понад 40 мільйонів гривень на придбання генераторів різної потужності для того, щоб взимку бодай якось забезпечувати життєдіяльність нашого міста».

Також міські депутати виділили гроші на заходи з енергозбереження. Зокрема, 16 мільйонів 300 тисяч гривень виділено на заміну вікон у навчальних закладах – садочках, школах, закладах профтехосвіти, а також позашкілля.

«Фактично ми десь на 90% замінимо вікна в закладах освіти на енергозберігаючі. Це теж дасть нам можливість суттєво заощаджувати енергоресурси, а також дозволить забезпечувати навчально-виховний процес», - додає посадовець.

Додамо, у Хмельницькій області продовжують активно купувати генератори. За останні десять днів закупники Хмельницької області оголосили торгів та підписали угод на придбання генераторів на суму понад 10 мільйонів гривень. З початку листопада ця сума сягнула близько 50 мільйонів. Про це стало відомо в результаті моніторингу системи “Прозорро”.

Читайте також: У Хмельницькому виділили гроші на придбання 30 квадрокоптерів для військових

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую