ye-logo.v1.2

У Хмельницькому зняли з постамента танк: чому? (ФОТО та ВІДЕО)

Суспільство 27234

Хмельничани, які стали свідками того, як танк знімають з постаменту, могли сприйняти це за демонтаж.

Сьогодні, 26 листопада, у Хмельницькому на розі вулиць Кам’янецької та Сковороди з постаменту зняли танк, який стояв там з кінця 80-х років. Попри заяви міської влади, що цей танк не демонтовуватимуть, люди, які стали свідками сьогоднішньої події, схоже сприйняли це за демонтаж. Та чи так це?

«Ми забираємо танк на тимчасове зберігання в міську ритуальну службу, - розповів на місці події журналісту «Є» Сергій Бортнік, начальник СКП «Хмельницька міська ритуальна служба».

Згодом, ситуацію журналісту «Є» прокоментував міський голова Олександр Симчишин: «Танк демонтували, забрали на зберігання і далі планується використовувати його як унікальний історичний експонат у музеї. Демонтували, щоб танк більше ніколи не був символом жахливого окупаційного минулого. Свідомо зробили це в День жертв Голодоморів».

Танк у Хмельницькому

26 листопада в Хмельницькому з постаменту зняли танк.

Нагадаємо, ще в квітні цього року міський голова Хмельницького Олександр Симчишин заявив, що ніхто танк не забиратиме з місця, де він стоїть. «У нас стоїть український танк зі синьо-жовтим прапором. Він буде нашим символом перемоги над ордою, совком і постсовком», — заявив Олександр Симчишин. Згодом, у травні, Олександр Симчишин сказав: «Це унікальний експонат, який має історичну цінність. Ми точно знаємо, що не будемо його руйнувати. Цей танк збірний. Там значна частина від Т-34, а їх кілька штук на весь світ залишилося. Тому цілком можливо, що з часом танк стоятиме в музеї зла і буде хорошим експонатом з відповідними написами та поясненнями, що це дало українцям».

Читайте також: У Кам’янці-Подільському демонтували радянський танк

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую