ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині оштрафували мати школяра, який курив електронну сигарету у приміщенні ліцею

Суспільство 1805
Суд вирішив оштрафувати батьків в двох випадках
Суд вирішив оштрафувати батьків в двох випадках. Фото: rferl.org

За паління на території школи мати учня заплатить 850 гривень штрафу

Мати неповнолітнього хлопця, який порушив Закон України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров`я населення», оштрафували на 850 гривень. Про це йдеться у постанові Теофіпольського районного суду.

Суд встановив, що хлопець курив електронну сигарету в приміщенні десятого класу Базалійського ліцею. Через те, що хлопець не досягнув ще 16-річного віку, до адміністративного правопорушення притягається його матір. Тож суд вирішив оштрафувати її на 850 гривень.

Варто зазначити, що подібні постанови, де є штрафи батькам, чиї неповнолітні діти палили у громадських місцях, є рідкістю у Хмельницькій області. В основному суди обмежуються усним зауваженням.

Так, окрім постанови Теофіпольського райсуду, за листопад у судовому реєстрі вдалося знайти лише одну подібну постанову.

Ще 1 листопада суддя Шепетівського міськрайонного суду вирішив оштрафувати матір неповнолітнього хлопця, який курив цигарку та виражався нецензурною лайкою на дитячому майданчику у селі Городище. Сума штрафу також була 850 гривень.

Раніше “Сайт “Є” писав, що Нетішинський міський суд Хмельницької області відразу у двох випадках визнав батьків, чиї діти вживали алкогольні напої на території школи, невинуватими у нехтуванні батьківськими обов’язками.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую