ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Донеччині загинув хмельничанин Володимир Васьковський

Суспільство 35219
Співчуваємо рідним і близьким загиблого..
Співчуваємо рідним і близьким загиблого... Фото: з фейсбука

У цивільному житті чоловік був головою Хмельницької обласної федерації риболовного спорту.

Чергова трагічна звістка з фронту. Під час бою на Бахмутському напрямі під час ворожого артилерійського обстрілу загинув молодший сержант, хмельничанин Володимир Васьковський. Про його загибель повідомили на сторінці бригади тероборони Хмельниччини.

«Йому було 39 років. Він мав дружину та двоє дітей, які, на жаль, тепер залишилися без батька», - розповідають про захисника.

У цивільному житті Володимир очолював обласну федерацію риболовного спорту, мав багато друзів та знайомих, вів активну громадську діяльність.

«У нашій бригаді він служив спочатку як резервіст, а з моменту її формування за новим штатом – уже як військовослужбовець. Побувавши у бригаді на кількох посадах і маючи бажання зробити більше для вигнання окупантів з рідної землі, Володимир зрештою прийняв рішення перевестися до полку «Азов», - йдеться у повідомленні.

У складі цього підрозділу захисник брав участь у боях з ворогом і віддав своє життя, захищаючи Україну.

Додамомо, також стало відомо, що на Донеччині загинув Василь Войтюк з Шепетівщини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую