ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Пішов добровольцем на війну: загинув Сергій Гончарук зі Старої Синяви

Суспільство 1355
Співчуваємо рідним і близьким загиблого..
Співчуваємо рідним і близьким загиблого... Фото: з фейсбука

Захиснику був 41 рік.

Продовжують надходити трагічні звістки з фронту. Стало відомо, що 19 січня на Донеччині загинув ще один мешканець Хмельниччини – Гончарук Сергій Володимирович зі Старої Синяви. Як повідомляється на сторінці громади, на війні солдат був такелажником 3-го евакуаційного взводу евакуаційної роти ремонтно-відновлювального батальйону.

Захисник загинув внаслідок важких поранень, отриманих під час ворожого мінометного обстрілу позиції ЗСУ. Сталося це неподалік населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району.

Про Героя розповідають: Сергій Гончарук народився 22 серпня 1981 року в селищі Стара Синява. Навчався у Старосинявській середній школі (Старосинявській гімназії імені Романенка). Згодом закінчив професійно-технічне училище в селі Голосків. Працював за кордоном. З початком повномасштабної війни Сергій Володимирович добровольцем приєднався до Збройних сил України.

Додамо, на Бахмутському напрямку також загинув молодший сержант, хмельничанин Володимир Васьковський та Василь Войтюк з Шепетівщини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую