ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині запровадять шість черг відключення електрики

Суспільство 11772
Збільшення кількості черг має зробити відключення світла більш справедливими
Збільшення кількості черг має зробити відключення світла більш справедливими. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі область поділена на чотири черги.

Частина жителів Хмельниччини продовжує нарікати на несправедливість процесу відключення електроенергії. Енергетики планують виправити цю ситуацію, запровадивши новий графік. У ньому буде не чотири, а шість черг. Такі зміни анонсував технічний директор АТ «Хмельницькобленерго» Олексій Філіпчук під час засідання Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України.

Як повідомляє пресслужба Хмельницької міськради з посиланням на Олексія Філіпчука, незабаром на Хмельниччині буде запроваджено шість черг відключень електроенергії. Це дозволить зрівняти усіх споживачів і максимально вирівняти соціальну несправедливість, на яку нарікають жителі громад.

Незалежно від передбаченого області навантаження, в АТ «Хмельницькобленерго» складатиме графіки таким чином, щоб відключення споживачів не тривало понад чотири години поспіль.

Він додав, що після російських обстрілів ситуація в енергетичній системі залишається вкрай напруженою. Відновлення пошкодженої інфраструктури вимагає певного часу. Ситуацію погіршують кілька несприятливих факторів: аварійність, складні погодні умови. Тож трапляються аварійні відключення.

Наприклад, з 13 січня майже тиждень енергетики ліквідовували наслідки рекордної ожеледиці. Подекуди мар криги на мережах сягав 15-20 сантиметрів. Таких погодних умов не було з 2000 року. Електропостачання у багатьох населених пунктах було відсутнім три-чотири доби.

«У Хмельницькому районі найбільше постраждали Деражнянська, Ярмолинецька, Городоцька громади, а у Кам’янець-Подільському — Новоушицька, Чемеровецька, Кам’янець-Подільська. Понад двісті електроопор були повалені й потребують не реконструкції, а нового будівництва. Для ліквідації наслідків ми залучили усі бригади, навіть зі сусідніх районів. Однак через негоду нові пошкодження виникали швидше, ніж ми відновлювали», — пояснив Олексій Філіпчук.

Нагадаємо, 25 січня електроенергію на Хмельниччині переважно відключають за трьома чергами одночасно. Причиною стали низькі ліміти, передбачені Укренерго.

До теми: Відключення електрики: скільки разів на день українцям вимикають світло (результати опитування)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую