ye-logo.v1.2

На Хмельниччині запровадять шість черг відключення електрики

Суспільство 12876
Збільшення кількості черг має зробити відключення світла більш справедливими
Збільшення кількості черг має зробити відключення світла більш справедливими. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі область поділена на чотири черги.

Частина жителів Хмельниччини продовжує нарікати на несправедливість процесу відключення електроенергії. Енергетики планують виправити цю ситуацію, запровадивши новий графік. У ньому буде не чотири, а шість черг. Такі зміни анонсував технічний директор АТ «Хмельницькобленерго» Олексій Філіпчук під час засідання Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України.

Як повідомляє пресслужба Хмельницької міськради з посиланням на Олексія Філіпчука, незабаром на Хмельниччині буде запроваджено шість черг відключень електроенергії. Це дозволить зрівняти усіх споживачів і максимально вирівняти соціальну несправедливість, на яку нарікають жителі громад.

Незалежно від передбаченого області навантаження, в АТ «Хмельницькобленерго» складатиме графіки таким чином, щоб відключення споживачів не тривало понад чотири години поспіль.

Він додав, що після російських обстрілів ситуація в енергетичній системі залишається вкрай напруженою. Відновлення пошкодженої інфраструктури вимагає певного часу. Ситуацію погіршують кілька несприятливих факторів: аварійність, складні погодні умови. Тож трапляються аварійні відключення.

Наприклад, з 13 січня майже тиждень енергетики ліквідовували наслідки рекордної ожеледиці. Подекуди мар криги на мережах сягав 15-20 сантиметрів. Таких погодних умов не було з 2000 року. Електропостачання у багатьох населених пунктах було відсутнім три-чотири доби.

«У Хмельницькому районі найбільше постраждали Деражнянська, Ярмолинецька, Городоцька громади, а у Кам’янець-Подільському — Новоушицька, Чемеровецька, Кам’янець-Подільська. Понад двісті електроопор були повалені й потребують не реконструкції, а нового будівництва. Для ліквідації наслідків ми залучили усі бригади, навіть зі сусідніх районів. Однак через негоду нові пошкодження виникали швидше, ніж ми відновлювали», — пояснив Олексій Філіпчук.

Нагадаємо, 25 січня електроенергію на Хмельниччині переважно відключають за трьома чергами одночасно. Причиною стали низькі ліміти, передбачені Укренерго.

До теми: Відключення електрики: скільки разів на день українцям вимикають світло (результати опитування)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую