ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Погода на лютий – сніжний початок місяця та температурні гойдалки наприкінці зими

Суспільство 1600

Сніжитиме переважно у перші дні лютого.

Погода у лютому на Хмельниччині та в Україні загалом очікується теплішою за норму. Про це свідчать дані Українського гідрометцентру. Так, за словами синоптиків, середньомісячна температура у лютому буде вищою за кліматичну норму.

«Середня місячна температура передбачається від 3-х градусів морозу до 2-х градусів тепла, що на 1,5-2 градуси вище за норму», - йдеться у прогнозі синоптиків. Щодо опадів, то значних снігопадів у лютому не прогнозують, Утім, на відміну від січня, час від часу таки сніжитиме. Загалом, місячна кількість опадів очікується в межах норми. Переважно сніжитиме у перші дні місяця.

Погода у лютому цього року буде теплішою, ніж зазвичай, однак побільшає снігу. Такий прогноз синоптика Ігоря Кібальчича. За його словами, у більшості областей, зокрема і на Хмельниччині, на початку місяця сформується сніговий покрив.

За даними метеоресурсу «Meteoprog», перша половина лютого на Хмельниччині буде дещо морозною. Нічна температура у деякі дні опускатиметься до 6-9 градусів морозу. Денна триматиметься на позначках від -2-х до +2-х. 5-7 лютого очікується зниження температури до 5 градусів морозу удень. У другій половині лютого морози триматимуться хіба що вночі – на рівні одного-шести градусів. Денна температура очікується на рівні нуля градусів з невеликими коливаннями від двох морозу до двох-трьох тепла.

Синоптиця Наталка Діденко прогнозує, що з 4-лютого морози зміцініють, а найближчим часом випадатиме сніг. Також у найближчі дні лютого очікуються усілякі супутні явища на кшталт сильного вітру, ожеледиці, ускладнення ситуації на дорогах та тротуарах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую