ye-logo.v1.2

Хмельницький отримає на нові тролейбуси понад 10 мільйонів євро кредиту

Суспільство 1131
Першу партію тролейбусів Хмельницький може отримати на початку наступного року
Першу партію тролейбусів Хмельницький може отримати на початку наступного року. Фото: ілюстративне з архіву редакції

За ці кошти заплановано придбати 45 сучасних тролейбусів.

Громадський транспорт Хмельницького буде оновлено коштом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Комітет банку вже затвердив фінансування цього проєкту. Місто отримає понад десять мільйонів євро кредиту та майже чотири з половиною мільйони безповоротного гранту. Про це розповів міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, заплановано придбати до 45-и сучасних низькопідлогових тролейбусів. На це ЄБРР виділить 10,6 мільйона євро. Додатково на придбання нового громадського транспорту місто також отримає 4,45 мільйона євро безповоротного гранту. Крім того, за ці кошти комунальне підприємство «Електротранс» частково модернізує тролейбусне депо та зробить повністю нову автоматичну мийку.

Втім, реалізація такого задуму вимагає певного часу. Орієнтовно у квітні Олександр Симчишин планує підписати кредитну та грантову угоди. Опісля буде оголошено тендер.

«Плануємо отримати першу партію тролейбусів на початку 2024 року. Загалом маємо завдання повністю оновити тролейбусний парк та базу Електротрансу, а також збільшити кількість тролейбусів на 20 відсотків», — зазначив Олександр Симчишин.

Нагадаємо, про реалізацію цього проєкту Олександр Симчишин і представники ЄБРР оголосили у жовтні 2021 року. Тоді йшлося про 13,5 мільйона євро кредиту та 200 тисяч євро гранту.

До теми: У Хмельницькому презентували тролейбус, перетворений з брухту на сучасний транспорт

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую