ye-logo.v1.2

Хмельничанин, якому затопило квартиру, відсудив гроші в комунальників

Суспільство 2314
Хмельницький апеляційний суд частково задовольнив позов
Хмельницький апеляційний суд частково задовольнив позов. Фото: pixabay.com

«Хмельницьктеплокомуненерго» заплатить чоловіку за завдану шкоду 65 тисяч гривень.

Житель Хмельницького подав до суду позов на «Хмельницьктеплокомуненерго» через затоплення квартири з дахової котельні. Постраждалий просив стягнути на його користь майже 63 тисячі гривень майнової та понад 36 тисяч гривень моральної шкоди.

Як повідомляє Хмельницький апеляційний суд, у травні минулого року спальну кімнату квартири затопило з дахової котельні, яку експлуатує «Хмельницьктеплокомуненерго». У червні підприємство своїми силами та засобами зробило ремонт стелі й стін. Проте за кілька тижнів чоловік виявив, що через підтоплення у спальні було пошкоджено й ламінат. Але усувати ці наслідки підприємство відмовилося.

На ремонт підлоги позивач витратив близько 63 тисяч гривень – матеріали, вартість робіт, занесення й винесення меблів і будівельного сміття. Цю суму, а також моральну шкоду, просив стягнути з комунального підприємства.

Хмельницький міськрайонний суд у задоволенні позову відмовив. Однак позивач подав апеляційну скаргу й просив задовольнити позов. Серед іншого звернув увагу на акт обстеження квартири від 28 травня, яким було встановлено й залиття підлоги.

У результаті Хмельницький апеляційний суд частково задовольнив позов. Стягнув з «Хмельницьктеплокомуненерго» на користь позивача гроші за ремонт і 2 тисячі моральної шкоди.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую