ye-logo.v1.2

Кам’янець-Подільська міська рада відшкодує збитки власнику автівки, на яку впало дерево

Суспільство 2285
Суд встановив стягнути з Департаменту житлово-комунального господарства Кам`янець-Подільської міської ради як матеріальні, так і моральні збитки
Суд встановив стягнути з Департаменту житлово-комунального господарства Кам`янець-Подільської міської ради як матеріальні, так і моральні збитки . Фото: kma.court.gov.ua

Частина дерева впала на автомобіль, коли той стояв на майданчику неподалік будинку.

Хмельницький апеляційний суд виніс ухвалу про те, що Департамент житлово-комунального господарства Кам`янець-Подільської міської ради має відшкодувати збитки за пошкодження автомобіля, на який впало дерево. Про це повідомляють в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Суд встановив стягнути з Департаменту на користь місцевого жителя 48 тисяч 415 гривень матеріальних та 4 тисячі гривень моральних збитків.

«Як пояснив кам’янчанин, ще 11 серпня 2018 року на його автомобіль, що стояв на асфальтованому майданчику неподалік від будинку, впала частина дерева. При цьому ні опадів, ні вітру не було (підтверджено довідкою обласного центру з гідрометеорології). Для ліквідації наслідків він викликав підрозділ ДСНС та звернувся до поліції щодо пошкодження авта. Розмір збитків оцінювало експертне підприємство», - розповідають деталі справи у суді.

Додають, що на думку позивача, обов`язок з відшкодування заподіяної йому шкоди внаслідок падіння дерева лежить на Департаменті ЖКГ міської ради, який відповідає за стан зелених насаджень на території міста.

У свою чергу Департамент житлово-комунального господарства Кам`янець-Подільської міської ради оскаржував рішення першої інстанції в апеляційному суді.

Утім, суддівська колегія апеляційного суду погодилася, що пошкодження автомобіля сталося через бездіяльність Департаменту житлово-комунального господарства Кам`янець-Подільської міської ради, який відповідальний за стан зелених насаджень та не забезпечив належного стану й догляду за утриманням об`єктів благоустрою.

Читайте також: Ясен на майдані: півторастолітню пам’ятку природи в Хмельницькому зріжуть

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую