ye-logo.v1.2

У Хмельницькому обирають підрядника для ремонту мосту на Кам’янецькій: вартість робіт понад 35 мільйонів

Суспільство 3299
Вартість робіт становитиме понад 35 мільйонів гривень
Вартість робіт становитиме понад 35 мільйонів гривень. Фото: з архіву редакції

Роботи розпочнуть на початку літа.

Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради оголосило торги на проведення капітального ремонту шляхопроводу на вулиці Кам’янецькій. Очікувана вартість робіт 36,5 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про капітальний ремонт мосту через залізничні колії.

Додамо, що міст на вулиці Кам’янецькій, збудований у 60-х роках минулого століття. Наразі магістральний переїзд над залізничними коліями потребує капітального ремонту

Про плани відремонтувати міст у міськраді говорили ще у 2021 році. Проєкт передбачає розширення мосту на одну смугу. Тож після ремонту він вже буде чотирисмуговий. Відбуватиметься ремонт у два етапи. Під час робіт перекриватимуть лише половину шляхопроводу, аби не припиняти рух транспорту зовсім.

У технічному завданні вказано, що планується ремонт опор мосту, влаштування опорних ребер, ремонт прогонової будови мосту, влаштування нового асфальту, ремонт тротуарів, встановлення естакади, влаштування зовнішнього освітлення.

Закінчити роботи планують до 1 вересня 2024 року.

Раніше у Хмельницькій міськраді озвучували плани про початок робіт з ремонту мосту у червні.

Нагадаємо, що Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради провело торги на проведення першої черги ремонту вулиці Будівельників. Вартість робіт склала 2,42 мільйона гривень. Підрядником визначили ТОВ “Будмаксплюс” Лариси Григорян.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую