ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому капітально відремонтують міст на Кам’янецькій

Суспільство 3219
Вартість ремонту об
Вартість ремонту об'єкта складатиме 30 мільйонів гривень. Фото: автора

Ремонтні роботи запланували на наступний рік.

Міст на вулиці Кам’янецькій, який з’єднує дві частини Хмельницького, збудований у 60-их роках минулого століття. Наразі магістральний переїзд над залізничними коліями потребує капітального ремонту, який планують зробити у 2022 році.
За словами заступника міського голови – начальника Департаменту інфраструктури Василя Новачка, зараз міст обстежений і не є аварійним.

«Проєкт на капітальний ремонт мосту виконаний. Він проходить державну експертизу в Києві, після чого буде оголошено тендер, - говорить він. – Так, частково там бачимо відставання бетонного покриття від металу, бачимо корозію металу. Але висновків про те, що міст аварійний – немає. І вже наступного року роботи з капітального ремонту мосту розпочнуться».

Раніше повідомлялося, що вартість ремонту об’єкта складатиме 30 мільйонів гривень. Проєкт також передбачає розширення мосту на одну смугу. Тож після ремонту він вже буде чотирисмуговий. Відбуватиметься ремонт у два етапи. Під час робіт перекриватимуть лише половину шляхопроводу, аби не припиняти рух транспорту зовсім.

Нагадаємо, у Хмельницькому почали встановлювати відреставроване колесо огляду. Наразі привезли перші основі елементи конструкції. Повністю його монтаж планують завершити до кінця літа.

Читайте також: Ремонт майдану Незалежності у Хмельницькому. Що не так із покриттям?

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую