ye-logo.v1.2

Нерестову заборону на Дністрі продовжили до 24 червня

Суспільство 1098
На Дністрі триває нерестова заборона на вилов риби
На Дністрі триває нерестова заборона на вилов риби. Фото: з архіву

Пояснюють такі дії погодніми умовами, що спричинили затримку нересту.

Нерестову заборону на вилов риби у річці Дністер продовжили до 24 червня 2023 року (включно). Відповідний наказ опублікувало управління Державного агентства меліорації та рибного господарства в Хмельницькій області.

Пояснюють це тим, що на тривалість і процес нересту впливає, перш за все, температура води. А погодні умови у квітні-травні поточного року склалися так, що середні температури води були нижчими, ніж у попередні роки. Тож, зважаючи на це, станом на кінець травня в усіх водних об’єктах спостерігалася затримка нересту на 10-15 діб.

Також в обласному Держагентстві меліорації та рибного господарства нагадують, що в нерестовий період любительське та спортивне рибальство дозволяється з берега за межами нерестовищ з використанням гачкових знарядь вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Такі вимоги Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Мінагрополітики та продовольства України.

Тож фахівці Хмельницького рибоохоронного патруля звертаються до всіх рибалок-любителів з проханням бути максимально відповідальними та суворо дотримуватись встановлених правил рибальства.

Читайте також: У річці плили корови й уламки будинків: що розповідають евакуйовані на Хмельниччину жителі Херсона

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую